Помилка № 2.
"Не розповідати про себе перед початком зустрічі".

Коучингова техніка безкоштовно!
"Робота з мотивацією та впевненістю". Приклад з питаннями та реальним діалогом з клієнтом.
У світі все будується згідно із законом композиції. Він включає вступну частину, основну і завершальну частини. Цей закон працює скрізь. За законом композиції створюються фільми, театральні вистави, презентації, конференції, ділові зустрічі тощо.

На початку коуч-сесії вам як професіоналу необхідно розкрити клієнта. Розповісти про себе та привернути до подальшої роботи. Створити позитивне враження. Це мета вступної частини. Клієнт повинен розуміти, хто перед ним і кому він відкриватиметься. Частина успіху зустрічі залежатиме від вашої самопрезентації.

На курсі підвищення кваліфікації коучів з першого ж тижня навчання я прошу всіх студентів підготувати свої презентації на одну хвилину часу і при кожній практиці на менторингу, або роботі в двійках, починати коуч-сесії саме з них.

Ви навіть собі не уявляєте, як це круто виглядає з боку, коли коуч впевнено і переконливо розповідає про себе.

Як приклад я поділюся з вами моєю презентацією, а ви вже на підставі шаблону підготуєте вашу.

«Доброго дня, … (ім'я клієнта). Радий особистому знайомству з Вами. Перед тим, як ми почнемо, я хотів би представитися і розповісти Вам трохи про себе та мій досвід роботи. Як Ви вже знаєте, мене звуть Владислав Шах. Я засновник та ментор-коуч Європейського університету коучів. Мій досвід роботи у коучінгу з 2015 року. За 6 років я провів понад 600 коуч-сесій та понад 300 індивідуальних менторинг-сесій.

Моя спеціалізація – коучинг перших осіб компаній. Я допомагаю власникам та керівникам бізнесів прискорюватися у досягненні їхніх амбітних та глобальних цілей.

80% моїх клієнтів досягли результату втричі швидше, ніж планували. Це якщо двома словами про мене.

Скажіть, будь ласка, може Ви хочете щось розповісти про себе? Можливо, я щось маю знати перед тим, як ми почнемо сесію?».

Виділіть час для підготовки презентації. Вивчіть її напам'ять, щоб не збиватися і робити зайві паузи. Демонструйте ваш високий рівень та професіоналізм з першої ж хвилини спілкування з клієнтом.

Якщо ви хочете дізнатися більше про помилки коучої, ви можете завантажити ознайомлювальний фрагмент або купити мою книгу: "50 помилок коуча-початківця".

З повагою, Владислав Шах.

Контакти
Поставте Ваше запитання
+38 093 467 86 82
Vladyslav.Shakh@gmail.com
Вулиця Щербаківського 45. Київ, Україна
Made on
Tilda