Угода користувача

Правила користування сайтом та продуктами (далі – «Правила») визначають порядок користування web-сайтом https://eurocoachuniversity.com/ (далі – «сайт»), участь у тренінгах та забезпечення доступу до електронних версій відео-, аудіо-курсів та аудіокниг (далі – «Продукти») Європейського Університету Коучей.

1. Право користування сайтом та Продуктами мають особи, які досягли повної громадянської дієздатності відповідно до особистого закону фізичної особи, на підставі Закону України «Про міжнародне приватне право» від 23.06.2005 № 2709-IV (далі – «Користувачі»).

2. Усі авторські права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті та надані під час користування Продуктами, належать Владиславу Шаху.

3. Не дозволяється використання інформації, одержаної під час користування сайтом та/або Продуктами, без дозволу Владислава Шаха. Користувачам заборонено копіювати, відтворювати, розповсюджувати та/або використовувати інформацію, отриману в процесі користування сайтом та/або Продуктами, з іншою метою, ніж її використання в особистих цілях.

4. Для користування сайтом та/або Продуктами Користувачі зобов'язані забезпечити безперебійну роботу сумісного технічного пристрою (iPad та інші планшети не є таким пристроєм), доступ до мережі Інтернет (браузер Google Chrome), мати поштову скриньку Gmail та, у разі потреби, відповідне програмне забезпечення (Skype).

5. Владислав Шах не гарантує та не несе відповідальності, якщо під час користування сайтом та/або Продуктами виникнуть втрати та/або пошкодження даних, атаки комп'ютерних вірусів, втручання та/або інші порушення системи безпеки комп'ютера (іншого технічного пристрою).

6. Інформування Користувачів сайту та/або Продуктів здійснюється за допомогою розміщення відповідного повідомлення на сайті та/або додатково може здійснюватися шляхом надсилання повідомлень, зокрема, на e-mail, телефон або інші засоби зв'язку, зазначені Користувачем.

7. Під час користування сайтом, Продуктами, участі у тренінгах, програмах, соціальних мережах, сторінках тощо. Користувачам заборонено:

7.1. розміщувати інформацію рекламного характеру (продаж товарів та/або послуг);

7.2. пропонувати участь у програмах мережевого маркетингу;

7.3. здійснювати заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу чи захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України; порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або початків військових конфліктів;

7.4. використовувати нецензурні вирази;

7.5. розміщувати іншу інформацію, заборонену законодавством України;

7.6. порушувати план тренінгу;

7.7. створювати шум під час тренінгу;

7.8. неетично поводитися, зокрема. ображати та принижувати честь та гідність інших Користувачів;

7.9. поширювати інформацію, одержану від інших Користувачів, учасників тренінгів, програм, соціальних мереж тощо.

8. Повідомлення, що містять інформацію, перелік якої подано у п. 7 Правил, будуть видалятися з додатковим інформуванням про це порушника. У разі повторного розміщення такого повідомлення, порушника буде позбавлено права на розміщення будь-яких коментарів (виключено як активного користувача) у відповідних програмах, соціальних мережах, сторінках тощо.

9. У разі виникнення будь-яких питань щодо користування сайтом та/або Продуктами зв'язок з Владиславом Шахом здійснюється шляхом листування за допомогою сервісу, розміщеного на сайті в розділі «Контакти».

10. Владислав Шах не гарантує безперебійну роботу сайту, сумісність сайту з технічними пристроями Користувачів та попереджає про можливість помилок у роботі сайту.

11. У разі виявлення потенційної загрози ураження технічних пристроїв вірусами, які містяться в електронних повідомленнях Користувачів, Владислав Шах має право не відкривати їх (не ознайомлюватися із змістом таких повідомлень), про що попереджає Користувачів. У разі повторного надсилання такого повідомлення, Владислав Шах має право не реагувати на подальші повідомлення Користувачів.

12. У роботі сайту використовуються файли cookie. Якщо Користувач не бажає приймати файли cookie, необхідно змінити налаштування браузера, який використовується.

13. Уся інформація про Продукти розміщена на сайті відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 № 1023-ХII.

14. Інформація, яка міститься у повідомленнях, розміщених Користувачами під час проведення тренінгів, програм, у групах програм у соціальних мережах Владислава Шаха, на сайті тощо, може бути опублікована Владиславом Шахом на інших інформаційних ресурсах з посиланням на автора

15. Реєструючись на тренінги, програми тощо, Користувачі дають згоду використання їх зображень, знятих під час їх проведення.

16. Владислав Шах залишає за собою право у будь-який час змінити умови Правил шляхом розміщення їх нової редакції на сайті. Нова редакція Правил починає діяти від дня опублікування.
Made on
Tilda