Політика конфіденційності

Моя політика конфіденційності відповідає на основні питання:
Навіщо та які дані я збираю у клієнтів?
Як надалі використовуються ці дані?

У цьому описі я постарався пояснити все якомога простіше, але якщо у вас залишаться питання після прочитання, ви можете поставити їх мені поштою: vladyslav.shakh@gmail.com

ЯКУ САМЕ ІНФОРМАЦІЮ Я ЗБИРАЮ У КЛІЄНТІВ.

Моя компанія займається навчанням коучінгу. Я збираю ту інформацію, яка допомагає мені спілкуватися з моїми клієнтами, своєчасно надавати їм дані про мої новини, відео та програми, сповіщати про плани та зміни. Я збираю інформацію кількома способами:
- у момент підписки клієнта на одну або кілька розсилок;
- У момент придбання одного із продуктів на сайті.
- Ці дані включають наступне:
– Ім'я, прізвище, e-mail, телефон.

ЧИ ВИКОРИСТОВУЮ Я ДАНІ І ЯК?

Так, я використовую дані для зв'язку з моїми клієнтами через сервіс розсилок, а також для інформування їх про новини та поточні події, залежно від того, де і коли мій клієнт підписався на розсилку. У будь-який момент клієнт може відписатися від моєї розсилки і в цей момент всі дані будуть видалені назавжди. Завдяки отриманим даним я можу підтримувати, покращувати, розвивати існуючі програми та продукти, а також створювати нові. Крім того, ці дані потрібні для того, щоб чіткіше розуміти аудиторію, її цілі, бажання, прагнення та плани. Якщо мені необхідно використовувати дані моїх клієнтів для цілей, які не згадані в цій політиці конфіденційності, я завжди прошу у них попередню згоду.

ЯК ЗМІНИТИ СВОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ У НАС.

Достатньо підписатися знову на одну з розсилок.

ЧИ НАДАЮ Я ІНФОРМАЦІЮ ТРЕТІМ ОСОБАМ?

Ні. Я не надаю інформацію третім особам і не робитиму цього в майбутньому. Вся інформація, що збирається буде використовуватися мною виключно з метою, яка описана вище.

ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ.

Я роблю все можливе для того, щоб убезпечити http://eurocoachuniversity.com/ і моїх передплатників від несанкціонованих спроб доступу, зміни, розкриття або знищення даних, що зберігаються у мене. Зокрема:

Для протидії несанкціонованому доступу до моєї системи я постійно вдосконалюю способи зберігання, обробки та збору даних.

У ЯКОМУ ВИГЛЯДІ Я НАДАЮ ІНФОРМАЦІЮ.

Авторське право на всі аудіо-відео-текстові матеріали компанії http://eurocoachuniversity.com/ належать компанії http://eurocoachuniversity.com/. Без дозволу компанії жодна частина аудіо-відео-текстових матеріалів не може передаватися третім особам. Доступ до тренінгових матеріалів (аудіо-відео-текстові матеріали) надається «як є» у тому вигляді, в якому це вважає правильним компанія. Я не надаю доступу для завантаження моїх програм.

МОЖЛИВІ ЗМІНИ.

Все тече, все змінюється, і моя політика конфіденційності також може змінюватись. Будь-які зміни та оновлення політики конфіденційності відображаються на цій сторінці, а про найзначніші я повідомляю окремо (електронною поштою).

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.

Будь-яка інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена лише для вільного вивчення користувачами сайту. Моя команда докладає всіх зусиль, щоб надати на цьому сайті достовірну та корисну інформацію, яка відповідає на запитання користувачів сайту. Але при цьому я не відкидаю можливості помилок на сайті. На цьому сайті, як і будь-якому іншому, можуть знаходитися посилання на сторонні сайти. Знаходження таких посилань на моєму сайті має довідковий характер. Це не означає, що я згоден чи не згоден у тій чи іншій мірі зі змістом сторонніх сайтів. Я в жодному разі не несу відповідальності за зміст цих сайтів та за зміни, які на них відбуваються. Також я не несу відповідальності за завдану шкоду, яку міг отримати клієнт за відвідування сторонніх сайтів.
Made on
Tilda