Онлайн-марафон по досягненню цілей для коучів!

"Від розмов до результатів за 14 днів".

Старт: 21 листопада 2022 р.
"Ваш успіх вкрай рідко перевищує рівень вашого особистісного розвитку. Ви залучаєте успіх, тільки ставши людиною, здатною її залучати".
Причини чому більшість коучів
лише на сертифікаті, а не в житті
 • Страх критики
  Ви доросла людина. У вас, напевно, вже є сім'я, діти, але чомусь ви досі живете життям інших людей, а не своїм. Боїтеся, що скажуть і як на вас подивляться близькі та знайомі вам люди, яким по правді кажучи немає взагалі до вас жодної справи.

  Вони зайняті собою та своїми життями. Ось, що їх цікавить насамперед. Але ви всього цього боїтеся і не рухаєтеся з місця. А плани, звичайно, у вас були як у Наполеона, коли ви йшли на навчання коучінгу.
 • Страх перших кроків
  Ви пройшли навчання коучінгу або знаходитесь в процесі навчання, але досі від вас немає жодної інформації в соціальних мережах, про те, що ви можете успішно допомагати людям у досягненні їх цілей.

  Дивно якось заплатити за дороге навчання і просто покласти сертифікат в тумбочку припадати пилом. Ви постійно думаєте: "А раптом щось піде не так? А раптом у мене не вийде?".
 • Синдром самозванця
  Ви щодня кажете собі про те, що ви ще не готові. Вам не достатньо одного сертифіката, щоб почати працювати, отримувати задоволення та заробляти. Ні. Вам ще потрібно мінімум сертифікатів 10 і тоді, можливо, ви зробите перший свій крок у залученні клієнтів у коучингу.

  Вже багато років минуло, як ви готові, але, на вашу думку, ви ще не готові. І ще наступні кілька років, швидше за все, ви так само не будете готові, як вам здається.
 • Обмежуючі переконання
  Ви кажете, що напевно таки коучинг це не ваше. Що ви ніколи не увійдете в ТОП-10 найкращих коучів. Ніколи! Вам ще вчитися та вчитися.

  А ще вам здається, що ви не гідні стати професіоналом у коучінгу. І напевно ви шукатимете інші курси, щоб було все легко: і вчитися і одразу багато заробляти. Без напруження та виходу із зони комфорту. Тому що у коучінгу у вас не вийде. Ви там не розбагатієте, як вам здається. І у роду у вас немає і не було багатих. Ні, ні, ні, це точно не ваше ви говорите собі щодня.
 • Відсутність підтримки
  Ви собі кажете, що може і змогли б досягти успіху в коучингу, але як? Ви ж одна/один. Вас нема кому підтримувати. Вам нема до кого навіть із питанням звернутися. У вас ніхто не вірить. І вам не вистачає внутрішньої сили зробити самостійно перші сміливі кроки у професії, як вам здається.

  І ще ви думаєте, що одна/один ви не впораєтеся у розвитку особистого бренду у соціальних мережах. І взагалі, напевно, коучинг це просто не ваша тема, хоч на курсі вас хвалили. І звинувачуйте ви у всьому самотність та відсутність підтримки.
Успішні люди не народжуються успішними. Вони стають такими завдяки набуттю звички робити те, що дуже не подобається робити невдахам".
Звідки я це знаю?
Мене звуть Владислав Шах
Я сертифікований коуч міжнародних федерацій «ICF» та «ECF». Засновник та ментор Європейського університету коучів. Професійний бізнес-тренер, експерт у сфері продажу та коучингу.

У навчанні коучінгу я працюю 7 років. Але лише останній рік я почав фокусувати свою увагу не лише на першокласному навчанні коучінгу, а й на додаткових програмах щодо способів просування особистого бренду в соціальних мережах. На тому, чого не вистачає випускникам різних навчальних закладів, щоб зробити перші сміливі кроки у професії лайф чи бізнес коуча.

І я не помилився у своїх намірах. Чудових результатів учасники марафону досягають лише за кілька тижнів. Подивіться наприкінці сайту відгуки марафонців.
З одного боку, ми всі хочемо бути щасливими. З іншого боку – всі ми знаємо, що саме робить нас щасливими. Але ми цього не робимо. Чому? Дуже просто. Ми надто зайняті для того, щоб бути щасливими".
Що на вас чекає на марафоні
Настав час прийняти виклик!
 • Правильний розпорядок дня
  Ранні підйоми о 5-й ранку, фізичні вправи, водні процедури, медитації та інші корисні звички успішних і багатих людей.
 • Постановка цілей
  Кожен учасник першого дня марафону поставить собі 3 короткострокові досяжні цілі в необхідних сферах життя.
 • Щоденні активності
  Учасники прагнутимуть до досягнення своїх цілей та щодня виконуватимуть заплановані активності. А також ділитися своїми проміжними результатами по суботам. Неділя – вихідний день для всіх учасників.
 • Обов'язкові завдання
  Щодня учасники отримуватимуть обов'язкові завдання для опрацювання та покращення індивідуальних та професійних якостей.
 • Підтримка та мотивація
  На учасників чекатиме максимальна підтримка один одного. Щоденна мотивація та допомога у досягненні цілей кожного учасника. ВАУ атмосфера, в якій неможливо не рости, не розвиватися, і не ставати сміливішими, рішучішими і наполегливішими.
 • Причини виключення з марафону
  Всі учасники мають право на один провал у процесі марафону. Є дві причини провалу: 1. Проспати. 2. Не виконати одне із обов'язкових щоденних завдань. Важливо! 2-й провал є причиною автоматичного виключення учасника з марафону без права відновлення до групи і без можливості повернення вартості участі.
"Ви не можете за одну ніч змінити своє життя, але можете змінити напрямок, в якому ви рухаєтеся".
3 пакети участі у марафоні.
У марафоні не можуть взяти участь
клієнти із Росії!

14 днів
Пакет "Базовий"
  • Закрита група в Telegram
  • Щоденні розвиваючі завдання
  • Регулярна звітність учасника марафону
  • Підтримка всіх учасників марафону у досягненні цілей
  • Зворотній зв'язок Владислава Шаха у загальному чаті групи за виконаними завданнями учасника
  • Розіграш призу! Наприкінці марафону серед усіх учасників буде розіграно 1 грошовий приз на суму 1000 грн. за умови, що гурт буде від 30 учасників.
  • Кількість місць обмежена!
  2000 грн.
  990 грн.
  Подати заявку
  14 днів
  Пакет "VIP"
  • Закрита група в Telegram
  • Щоденні розвиваючі завдання
  • Регулярна звітність учасника марафону
  • Підтримка всіх учасників марафону у досягненні цілей
  • Загальний та особистий зворотний зв'язок з рекомендаціями Владислава щодо виконаних завдань
  • 1 коуч-сесія протягом марафону на запит учасника. Вартість коуч-сесії Владислава Шаха поза марафоном - 100€
  • Особиста консультація з Владиславом Шахом щодо ефективних способів досягнення середньострокових та довгострокових цілей учасника
  • Розіграш призу! Наприкінці марафону серед усіх учасників буде розіграно 1 грошовий приз на суму 1000 грн. за умови, що гурт буде від 30 учасників.
  • Кількість місць обмежена!
  10000 грн.
  6990 грн.
  Подати заявку
  "Успіх - це трохи більше, ніж кілька простих правил, дотримуваних щодня, а невдача - це кілька помилок повторюваних щодня".
  Відгуки учасників марафону.
  "Збираючись чогось досягти, ми повинні ризикувати настільки, наскільки ми претендуємо".
  Відеовідгуки про марафон
  "Найбільший подарунок, який ми можемо зробити тим, кого любимо, - це намагатися жити на повну потужність, максимально реалізуючи свій потенціал".
  Часто задавані питання
  "Я контролюю свою долю! Я заслуговую на успіх! Сьогодні я зроблю все, що повинен, щоб досягти намічених цілей і створити життя своєї мрії!".
  Контакти
  Якщо у вас залишилися питання, пишіть, дзвоніть
  +38 093 467 86 82
  Vladyslav.Shakh@gmail.com
  Вулиця Щербаківського 45. Київ, Україна
  Made on
  Tilda